Generieke selectors
Alleen exacte overeenkomsten
Zoek in titel
Zoeken in inhoud
Post Type Selectors
Zoeken in berichten
Zoeken in pagina's
Generieke selectors
Alleen exacte overeenkomsten
Zoek in titel
Zoeken in inhoud
Post Type Selectors
Zoeken in berichten
Zoeken in pagina's

Over ons

Hier vindt u een overzicht van uw contactpersonen.

Over ons
Over ons

Het kantoor - Hoe kunt u ons bereiken...

Saale-Unstrut-Tourism e.V.
Pottenmarkt 6
06618 Naumburg (Saale)
Telefoon: 03445/233790
Fax: 03445/233798
E-mail: info@saale-unstrut-tourismus.de
Internet: www.saale-unstrut-tourismus.de

Openingstijden:

Maandag - Donderdag 08:00 - 17:00

Vrijdag 08:00 - 14:00

Gelieve de ingang links van de Naumburger Hauptsparkasse via de binnenplaats te gebruiken. U vindt ons op de 3e verdieping.

Maak zo nodig van tevoren een afspraak. Dank u wel.

Het team stelt zich voor...

Antje Peiser

Antje Peiser
Directeur

Tel.: 03445/23379-2
Post: peiser@saale-unstrut-tourismus.de

Carmen Sasum

Carmen Sasum - met ouderschapsverlof
Hoofd van de Dienst voor Toerisme,
Adjunct-directeur

Tel.: 03445/23379-5
Post: sasum@saale-unstrut-tourismus.de

Heidi Heldt

Heidi Heldt
Marketing, pers en public relations

Tel.: 03445/23379-1
Post: heldt@saale-unstrut-tourismus.de

Renate Jaeckel

Renate Jäckel
Boekhouding, Assistentie

Tel.: 03445/23379-3
Post: jaeckel@saale-unstrut-tourismus.de

Persoon Plaatshouder

Andreas Klingebiel
Digitalisering, Online Marketing

Tel.: 03445/23379-4
Post: klingebiel@saale-unstrut-tourismus.de

Tom Koettner

Tom Köttner
Informatie- en boekingsdienst, DTV-indeling, gastenservice

Tel.: 03445/23379-6
Post: koettner@saale-unstrut-tourismus.de

Katharina Albrecht

Katharina Albrecht
Project management "handmade Saale.Unstrut"

Tel.: 03445/23379-7
Post: albrecht@saale-unstrut-tourismus.de

Persoon Plaatshouder

Nadine Rosenberg
Beheer van de inhoud

Tel.: 03445/23379-5
Post: rosenberg@saale-unstrut-tourismus.de